Автор Тема: Изчезна 'заключването'...  (Прочетена 7085 пъти)

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6710
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък
Изчезна 'заключването'...
« -: 18 Март 2008, 12:49:13 »
Разбрах ,че е предприето ограничаване правата на потребителите , като първото посегателство е  невъзможността да си заключваме темите .

Възможно ли е все пак Авторът  да има права да си закючва темата ? Все пак си е негова  и е редно той да може да си решава какво да я прави.

Венсеремос! :-\

Vlado

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 5530
  • Рейтинг: 622
  • Красотата е в детайла!
Re: Изчезна 'заключването'...
« Отговор #1 -: 18 Март 2008, 13:05:12 »
Няма никакво ограничаване на каквито и да е права на потребителите. Сигурно има някакъв технически проблем. Ще проверим и отстраним.
Адриане, не подхождай винаги "с рогата напред" към всеки проблем, възникнал във форума. Ако целяхме нещо против потребителите този сайт изобщо нямаше да е видял бял свят и да е така популярен. Отново повтарям, че всички от екипа работят по станицата абсолютно безвъзмездно, на доброволни начала и само когато имат време и възможност. Затова, моля, нека бъдем по-внимателни с критиките!

EMPEROR

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Изчезна 'заключването'...
« Отговор #2 -: 18 Март 2008, 13:22:56 »
Не е технически проблем. По моя молба беше въведено това и със съгласието на Иво и с помощта на админа.
Както ти обясних и на ICQ, не е добра идея юзъра да има възможност да трие и заключва теми, по простата причина, че ако се появи спор, а такъв рано или късно ще се появи, юзери сами да почнат да се модерират, да си затварят и трият теми... сам се сещаш, че няма как да позволим такова нещо. Ако сам не си заключваш темите, не мисля, че ще се свърши света...

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6710
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък
Re: Изчезна 'заключването'...
« Отговор #3 -: 18 Март 2008, 13:28:19 »
добре , само питам , защото наистина някой от вас трябва да се ангажира непр да наблюдава .

Владе, нямам рога бре ! - аз добронамерено и шеговито си лафя - нали си ме знаеш; ;),
а и както виждаш съм бил прав - ти не си знаел за промяната ;)

ПС. Приемете моите извинения , повече няма да изказвам мнение за работата ви. Наистина и аз съм домоуправител на доброволни начала , но във входа цари железен ред.
« Последна редакция: 18 Март 2008, 13:32:05 от Adrian »

Vlado

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 5530
  • Рейтинг: 622
  • Красотата е в детайла!
Re: Изчезна 'заключването'...
« Отговор #4 -: 18 Март 2008, 14:00:24 »
И аз трябва да се извиня! Но наистина не знаех за промените и това донякъде ме оправдава.
:)

EMPEROR

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Изчезна 'заключването'...
« Отговор #5 -: 18 Март 2008, 14:52:18 »
Така трябваше да е по начало... нещо което сме пропуснали по невнимание или просто сме забравили и просто сега беше "закърпено". Ако в някой друг форума юзъра има правила като модератора то това със сигурност е изключение.

И да Адри, анагажира модератора да наблюдава, но в крайна сметка това ни е работата.

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12271
  • Рейтинг: 1314
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re: Изчезна 'заключването'...
« Отговор #6 -: 18 Март 2008, 15:09:19 »
Не съм знаел ,че имам такива права!!!Що не свиркате бря ;D
Не разбирам от форуми и т.н. но предлагам да могат да се заключват от нас само темите в "купува/продава" след изчерпване на темата , тоест купили-катанец , или продали - катанец, или пък направо в една обща но заключена тема - нещо като архив на покупко- продажби , без да може да се пише там!
Ако това е технически възможно-пак казвам нищо не отбирам от управлението на форуми (софтуери)
 ;D ;D ;D

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6710
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък
Re: Изчезна 'заключването'...
« Отговор #7 -: 18 Март 2008, 15:11:49 »
да , наистина , не съм срещал такова явление...явно е било 'разсейване' от ваша страна...но пък си е хубаво преживяване ...еееех , железария !

Vlado

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 5530
  • Рейтинг: 622
  • Красотата е в детайла!
Re: Изчезна 'заключването'...
« Отговор #8 -: 18 Март 2008, 16:34:58 »
:)

toniemi

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4781
  • Рейтинг: 632
  • Направи си сам и ще ти олекне! HO,Z Само БДЖ
Re: Изчезна 'заключването'...
« Отговор #9 -: 18 Март 2008, 18:47:47 »
Цитат на: Vlado link=topic=337.msg2936#msg2936 date=1205850898
:)
Еее. кой се минал,се е минал :P,аз си заключих една моя тема-фук-фук ;D
А сега сериозно.Според мен е добре да може да си заключваме темите по търговските,бизнес,алъш-вериш,чеинч и далавераджийските въпроси ;).Все пак ние бисмени ли сме или на ... ... ... ;D Пак не стана сериозно :)

EMPEROR

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Изчезна 'заключването'...
« Отговор #10 -: 18 Март 2008, 19:47:05 »
Дали Вие ще си заключвате темите, или аз след някой час, че дори и ден по-късно, надали ще бърка някого... или ?

toniemi

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4781
  • Рейтинг: 632
  • Направи си сам и ще ти олекне! HO,Z Само БДЖ
Re: Изчезна 'заключването'...
« Отговор #11 -: 18 Март 2008, 19:57:52 »
Цитат на: EMPEROR link=topic=337.msg2945#msg2945 date=1205862425
Дали Вие ще си заключвате темите, или аз след някой час, че дори и ден по-късно, надали ще бърка някого... или ?
Прав си,но ако реша да прекратя продажбата или търсенето,най-лесно е със заключването.

Gervasii

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (1)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1733
  • Рейтинг: 40
  • НО DRG IIb епоха София
Re: Изчезна 'заключването'...
« Отговор #12 -: 18 Март 2008, 21:05:06 »
счита че админите имат всякакви права и в това им е чара. считам че трябва да има ред и разбира се кой когато може. не е на сила

Tatcho

  • Trade Count: (17)
  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 308
  • Рейтинг: 29
  • БДЖ, DB, Privat Bahn
Re: Изчезна 'заключването'...
« Отговор #13 -: 18 Март 2008, 21:08:26 »
При заключване  от самия продавач няма ли да се получи противоречие с условията указани за търг инормалното му протичане?
Цитат:
 " При приключване на търга (изтичане на крайният му срок) стоката се продава на човека, посочил най-високата цена. При положение, че продаващият стоката се отказва от търга и не желае да продаде стоката на достигнатата цена, следва ban за продавача. Ако купувачът не закупи стоката на договорената от него цена, следва ban за купувача! "
 

TheJackal

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (35)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1703
  • Рейтинг: 158
  • ТТ 1:120 III und IV Epoch DB & DR
Re: Изчезна 'заключването'...
« Отговор #14 -: 18 Март 2008, 21:53:12 »
Нямам желанието да се бъркам в работата на админите, но навсякаде във форумите в които влизам право да заключват темата имат само двама:админа и този който пуща темата, след което тя заминава най-отзад. ;)