Автор Тема: Избори 2011  (Прочетена 10798 пъти)

Mixy

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (3)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1538
  • Рейтинг: 384
    • SCARM - българският софтуер за дизайн на релсови планове и жп макети
Re:Избори 2011
« Отговор #45 -: 07 Ноември 2011, 13:48:11 »
Цитат на: Der Hetzer link=topic=3379.msg66984#msg66984 date=1320666149
Тоест над 60 % от Българите са против тези управляващи!

Напротив. Точно тия негласували подкрепят статуквото с две ръце. Защото ако бяха гласували, щяха напълно да обезличат всеки купен циганско/турски глас.

taert

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Избори 2011
« Отговор #46 -: 07 Ноември 2011, 13:50:53 »
Цитат на: Der Hetzer link=topic=3379.msg66984#msg66984 date=1320666149
     Имащи право на глас                          6 910 491
  -
     Гласували                                         3 334 169

  =

     Негласували                                      3 576 295 което е мнозинство

от гласувалите 3 334 169 като извадиме кръгло да кажем 1 милион (въпреки че цифрата е по-голяма) неграмотни цигани, продали гласовете си за кебапчета и бира, както и разни други рязани карабинери докарани с автобуси  - остават 2 334 169 Българи (и това е завишената цифра при положение че онези елементи са 1 милион), които са се подлъгали да гласуват.

3 576 295 > 2 334 169

Тоест над 60 % от Българите са против тези управляващи!





Извинявай, но това е същия тип внушение. Не е коректно. Те не са против тези управляващи, те са против всякакви управляващи или просто не гласуват - не ги интересува. Но ако бяха дали гласа си за други управляващи, т.е. против тези, сега щеше да има тези другите нали така? И не виждам това какво идва да покаже - да обявим анарахия ли? Ако някои знае по-добро устройство на държата от съвременната демокрация да излезе на избори и да ги спечели. Или да ги вземе с бой ;D

evrokoma

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Избори 2011
« Отговор #47 -: 07 Ноември 2011, 13:55:42 »
taert ами нали все ние ги избираме а те рушат и завземат,парите са в тях и власта е в тях какво може да направиш да стачкуваш ли ,че на кой български политик му пука пращат жандармерията и въпроса приключва.Нас драги ми таерет не ни ли ограбват банките защото държавата е абортирала от всичко и от народа си,ако сме мързеливи колкото твърдите драги ми псевдодемократи защо на запад ни ценят като работници.Не казвайте че там работим а тука не добре знаете че не е вярно.Тук се работи но не ни се плаща,всичко поскъпва но не и доходите ни.Признайте си че Българине е принуден да стои силно наведен за да е по лесно да минават работодателите ни,политиците ни и тем подобни по лесно да ни оправят.
Hertz многократно съм казвал че с всеки избори числото на така наречените неупражнили правото си на глас нараства и ще продължава да расте ,защото всички избори са с наказателен вод но на кой му пука те са предварително избрани и цифрите които пускаш го доказват
Запомнете в България няма демокрация а ДИВ КАПИТАЛИЗАМ и РОБОВЛАДЕЛСТВО тук никой няма право на глас защото никой няма да ти чуе проблемите :nono:

Der Hetzer

  • Trade Count: (59)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1526
  • Рейтинг: 148
Re:Избори 2011
« Отговор #48 -: 07 Ноември 2011, 13:56:00 »
едва ли има 3 милиона анархисти в тая държава, които да са "против всякакви управляващи", по-скоро съм склонен да вярвам че това е мислещата част от народа, която не вижда в лицето на нито един от ония "Своя кандидат".

Трябвало да се гласува, добре, ама за кой?
И двамата ако ми ги наредят да гарнизонното стрелбище, а имам само един патрон ще ми е трудно да избера по кой да стрелям и кой да взема "на нож"  :spiteful:

Gervasii

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (1)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1733
  • Рейтинг: 40
  • НО DRG IIb епоха София
Re:Избори 2011
« Отговор #49 -: 07 Ноември 2011, 13:57:50 »
"Бий белите докато почервеният и бий червените докато побелят " викаше бащицата Махно, в култовият филм "Родена от революцията" :dance1: :dance1: :dance1:
« Последна редакция: 07 Ноември 2011, 14:15:17 от Gervasii »

widowmaker

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Избори 2011
« Отговор #50 -: 07 Ноември 2011, 14:14:02 »
Цитат на: Der Hetzer link=topic=3379.msg66982#msg66982 date=1320665252
...с кокаин и хероин...

Айде сега! Не намесвай опиатите в цялата работа. Колкото и да са лоши, съвсем не са такива, каквито се описват.
Всичко писано в нета за въздействието на така наречените наркотични вещества е писано от хора,
които никога не са пробвали дори едно дръпване от цигара с канабис (на село му викаме коз),
но иначе пък са напълно наясно какво точно ти се случва като пушиш трева и са го описали много подробно..
Друга е изгодата от тия магистрали. Естествено за не по малко пари...

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12271
  • Рейтинг: 1314
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re:Избори 2011
« Отговор #51 -: 07 Ноември 2011, 14:24:24 »
Цитат на: Der Hetzer link=topic=3379.msg66989#msg66989 date=1320666960
...И двамата ако ми ги наредят да гарнизонното стрелбище, а имам само един патрон ще ми е трудно да избера по кой да стрелям и кой да взема "на нож"  :spiteful:


...нареждаш ги един зад друг с опрени чела - все ще мине и през двете тикви!!!

 ;)

taert

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Избори 2011
« Отговор #52 -: 07 Ноември 2011, 14:31:34 »
Цитат на: evrokoma link=topic=3379.msg66988#msg66988 date=1320666942
taert ами нали все ние ги избираме а те рушат и завземат,парите са в тях и власта е в тях какво може да направиш да стачкуваш ли ,че на кой български политик му пука пращат жандармерията и въпроса приключва.Нас драги ми таерет не ни ли ограбват банките защото държавата е абортирала от всичко и от народа си,ако сме мързеливи колкото твърдите драги ми псевдодемократи защо на запад ни ценят като работници.Не казвайте че там работим а тука не добре знаете че не е вярно.Тук се работи но не ни се плаща,всичко поскъпва но не и доходите ни.Признайте си че Българине е принуден да стои силно наведен за да е по лесно да минават работодателите ни,политиците ни и тем подобни по лесно да ни оправят.
Hertz многократно съм казвал че с всеки избори числото на така наречените неупражнили правото си на глас нараства и ще продължава да расте ,защото всички избори са с наказателен вод но на кой му пука те са предварително избрани и цифрите които пускаш го доказват
Запомнете в България няма демокрация а ДИВ КАПИТАЛИЗАМ и РОБОВЛАДЕЛСТВО тук никой няма право на глас защото никой няма да ти чуе проблемите :nono:

Здравей

С теб стоим толкова далеч, че не виждам и едно нещо, с което да съм съгласен от тезите ти. По-добре да пием по една бира, за да отпразнуваме различията си. Наздраве!

Der Hetzer

  • Trade Count: (59)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1526
  • Рейтинг: 148
Re:Избори 2011
« Отговор #53 -: 07 Ноември 2011, 14:43:39 »
Цитат на: widowmaker link=topic=3379.msg66993#msg66993 date=1320668042
Цитат на: Der Hetzer link=topic=3379.msg66982#msg66982 date=1320665252
...с кокаин и хероин...

Айде сега! Не намесвай опиатите в цялата работа. Колкото и да са лоши, съвсем не са такива, каквито се описват.
Всичко писано в нета за въздействието на така наречените наркотични вещества е писано от хора,
които никога не са пробвали дори едно дръпване от цигара с канабис (на село му викаме коз),
но иначе пък са напълно наясно какво точно ти се случва като пушиш трева и са го описали много подробно..
Друга е изгодата от тия магистрали. Естествено за не по малко пари...

Когато бях в казармата, много ми беше забавно да дразня шапкарите, градейки имидж на наркоман... от време на време ми се случваше да нося в себе си пликчета с ронена чубрица и джоджен взети от дежурния по кухня... преди една отпуска помолих най-мазния подлизурко от моя набор да ми пази "мат'ряла" до понеделник, понеже знам че е добро момче и няма да ми го изпуши... Горкичкия подскочи и разбира се отказа, като за бонус разбира се и доложил след това... прибирам се от отпуска, а пликчето разбира се у мен - отидох до леглото му и се правя че бъркам нещо в разпорения му дюшек... вижда ме той и ме пита "Какво правиш", а аз с най-мазнат си усмивка ми размахвам пликчето и му благодаря за това че ми го е "опазил" докато ме е нямало... физиономията му беше неописуема  :haha: после започнах да си суша влакната от банановите кори върху радиатора (без другите да виждат че се сдобивам с тях от бананите), твърдейки че това е последния писък на холандската мода и че там вече не е модерно да се пуши трева, а всеки е на "влакна"... Черешката на тортата беше устния донос на взводния ст. лейтенант по прякор Пеци "Обратното на острото" до командира, сочейки ме с пръст и заявявайки че снощи ме е хванал "да студа шише мОрфин на чешмата", както и твърдото му убеждение че "си тургам (х)ашиш у вените"... така че както може да се сетиш - разбирам ги аз наркотиците и знам кое как е  :lol:

gregary

  • Trade Count: (37)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2035
  • Рейтинг: 1421
  • SBB, BLS, RhB, DB, БДЖ
Re:Избори 2011
« Отговор #54 -: 07 Ноември 2011, 19:12:51 »
Цитат на: taert link=topic=3379.msg66976#msg66976 date=1320662580
Може да ме сметнете за ненормален, но аз в тази идиотска статия не видях нищо освен типичната гръцка наглост и ксенофобия(ако въобще наистина е излязла такава статия). Пълно малоумие. Както и в предната за исландците, пълна с грешна фактология, плоски внушения и откровени глупости. Много сме зле щом го докарахме гърци и исландци да са ни идоли. И каква е поуката от тези статии - да си хапнеш хубаво и след това някой друг да ти плати. Защото и двете държави фалираха като години наред трупаха дългове за да поддържат стандарт, който не са си изработили. Когато гърците друсаха сиртаки от сутрин до вечер и кафенетата им се пълнеха от зори, фалшифицираха държавните си документи, за да може Европа да продължи да поддържа "люлката на цивилизацията" тогава не ги поробваха. Немските и френските банки им тикали парите в ръцете, а те не ги искали - ей, богу по-голяма идиощина не съм чувал. И сега немците като удариха по масата и казаха първо ще промените начина на работа (евентуално ще почнете да заработвате част от това, което харчите) ние се кефим на гърците каква простотия ще измислят да се измъкнат за пореден път. Защо по дяволите немците примерно не са ни идоли, за едно поколение вдигнаха държата си от пълни руйни, и те са работили наистина без пари, с купони, колкото да се изхранят. Защото за Балканеца работливият западняк е бунак. А ние само мрънкаме. Най-големите мързели са ни за пример. И исландците, да не ги забравя - по целия свят държавата гарантира влоговете до определени суми в частните банки, включително и в БГ. Като откаже държата да изплати тези влогове след фалит на банката се прецакват обикновните вложители било те англичани, холандци, българи и тн. Сами си надуха балона, натресоха го на англичани и подобни и после се изнесоха по терлици. Евала! С такива примери ще прокопсаме.

Напълно съм съгласен с написаното от taert и на 100% го подкрепям! :hi:
Просто останах изумен от самочувствието и арогантността на гърка! :angry:

jopeto

  • Trade Count: (16)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1343
  • Рейтинг: 208
Re:Избори 2011
« Отговор #55 -: 07 Ноември 2011, 19:28:50 »
Че, това в статията за нас е действителността е така, обаче от къде на къде, ще си бършат задниците  за тяхното положение с българите? Да не забравяме, че сигурно 80% от шивашките цехове са на гръцки фирми.Заплатите и работното време няма смисъл да ви казвам какви са.Защо не шият в Гърция и не наемат трудолюбиви гърци!?   

niki

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Избори 2011
« Отговор #56 -: 07 Ноември 2011, 20:09:57 »
Грег, незнам дали си видял, имаше една карикатура по случай хелоуин- споделят си кой как ще се маскира- и единя казва- аз ще съм като грък - така ще ми опростят 50% от сметките :lol: :good: :drinks:

G_GROZ

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Избори 2011
« Отговор #57 -: 08 Ноември 2011, 08:05:16 »
Че са прави, че сме мизерници - спор няма!
Но аз да питам, ако пак тия дето им опрощават мързела сега, не им бяха подарили Беломорска Тракия, и ги бяха оставили на разпореждане 50 години на СССР,  дали щяха въобще да си спомнят, че са елини? Щяхме май да ги посрещаме пак като бежанци. 

BDZ

  • Trade Count: (7)
  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 212
  • Рейтинг: 15
  • БДЖ | III-V
Re:Избори 2011
« Отговор #58 -: 08 Ноември 2011, 19:09:27 »
Имам чувството, че тази статия, както и един друг материал "Тихо да не събудим българите" отпреди няколко месеца са писани от българин, ако не и от един и същ човек.

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12271
  • Рейтинг: 1314
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re:Избори 2011
« Отговор #59 -: 09 Ноември 2011, 08:44:10 »
Цитат на: widowmaker link=topic=3379.msg66993#msg66993 date=1320668042
...Айде сега! Не намесвай опиатите в цялата работа. Колкото и да са лоши, съвсем не са такива, каквито се описват.
Всичко писано в нета за въздействието на така наречените наркотични вещества е писано от хора,
които никога не са пробвали дори едно дръпване от цигара с канабис (на село му викаме коз),
но иначе пък са напълно наясно какво точно ти се случва като пушиш трева и са го описали много подробно..
...

Без да съм опитвал какъвто и да е "коз", мога твърдо да заявя,
че опиатите не са необходими!!!!  :diablo: :diablo: :diablo:

Те са заместител на къде по-хубави неща в живота.
Деца, жени, хоби, туризъм, информация и т.н. (не в този ред разбира се).
 :dance1: :dance1: :dance1: :yahoo: :yahoo: :yahoo:
И още много, ама наистина много начини да ти е готино и то в пъти по-добри от опиатите!!!


 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
« Последна редакция: 10 Ноември 2011, 14:45:47 от pach »