Макетиране и техники на макетирането | All about layouts > Похвалете се с вашия макет | Show us Your layout

Макетът на СОФИЯ 70

<< < (13/57) > >>

София 70:
Тези дни поработих малко .От утре по по малко ,че почвам работа :wacko:
Като гледам хората какви работи правят малко ме е срам да си показвам моите , но пък нали си ми харесва :yes:



а това е от творческия процес:

Кончетата ,кравите и биволите бяха неоцветени и ги оцветих .На живо изглеждат по-добре :yes:

Rizar:
Поздравления за животните! Станали са много добре!!!  :clapping: Продължавай все така!  :hi:

София 70:
Зациклих!Чакам нова поръчка към Аухаген.

София 70:
Благодаря на Стефан за подсещането и на Ясен за великолепните теми.По едно време си помечтах за планинската диорама...Много съм далеч от красотата на макети като Яворовия, Владовия ,клубния , на Борисови баща и син , Мунчовия , Тановия и още някои , но както съм казал по- горе - харесва ми , колкото и да не го харесвам.
Проблемът , макар и решим ,при мен е ,че ще има и контактна мрежа. Единият вариант ,който мисля е плоскостта да се вдига от единият край,което някак си не ми допада като изпълнение , другият- да се вдига нагоре на шейна ,което може би ще е по- добър вариант , грозно е , че ще висят кабели ,когато е на нивото на останалите плочи.Ще трябва да се повдига на около метър нагоре.както знаете ,използвам П профилни релси и контакта на релсите именни с втория вариант ще е осъществим без кабели поне за тях . ККМ съм измислил как да стане - то е измислено де , аз го преизмислям - на сектори , тъй като имам Е 11 И 3 броя Е 211 те ще се захранват чрез пантографите .

TheJackal:
София 70, вземи им събери парите на тези електровози, добави някой лев и си купи един парен локомотив или два дизелови и ще видиш разликата. Не си заслужава да се набутваш за контактна мрежа и стълбове. Но всичко това ти си го решаваш, след време ще разбереш какво съм имал в предвид. Поздрави и успех с макетирането и хобито!  :hi:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия