Автор Тема: Колекцията на avataar  (Прочетена 4352 пъти)

avataar

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Колекцията на avataar
« -: 16 Септември 2012, 20:28:19 »
Благодаря за пожеланията. Всичко вече пристигна и съм много доволен от покупките. Ето малко снимки:









XRISTO

  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2446
  • Рейтинг: 12
  • НО - III-IV епоха,DB и DR Ловеч
Колекцията на avataar
« Отговор #1 -: 16 Септември 2012, 20:51:38 »
Стилен избор на локомотив! А и Роко са едни от водещите в момента, добре започваш! Успех и от мен, да са ти честити и със здраве да си ги караш! Нека са началото на голяма и подбрана с вкус колекция, защо не и такъв макет в близко бъдеще?

JesusBlack14

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Колекцията на avataar
« Отговор #2 -: 21 Септември 2012, 22:43:18 »
ТАКА се почва!!!! Поздравления от мен, успехи занапред!!!  :yes: :spiteful: :ok:

Rizar

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Колекцията на avataar
« Отговор #3 -: 22 Септември 2012, 08:09:20 »
Добро начало!  :drinks: Пожелавам ти да си направиш голяма и хубава колекция и както каза  XRISTO защо не и един голям и хубав макет? ;)

avataar

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Колекцията на avataar
« Отговор #4 -: 22 Септември 2012, 23:28:26 »
Да, искам и аз да правя макет, но още мисля какъв. Може би нещо на две нива, за да поспестя място. На първо време ще се снабдя с още релси (C+D+E сетовете на Роко) и може би ще се пробвам да направя някой любителски декодер (OpenDCC).

JesusBlack14

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Колекцията на avataar
« Отговор #5 -: 23 Септември 2012, 18:52:19 »
Сетовете С, D, E са супер качество на супер цена. Роко са много стабилна марка, любимата ми, така че бъди сигурен, че си стъпил здраво и давай напред с идеите!!  :yes:

avataar

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Колекцията на avataar
« Отговор #6 -: 03 Октомври 2012, 23:57:11 »
Пристигнаха сетовете релси, а и един комбиниран вагон 1-2 класа (за съжаление без осветление):




Ето и две кратки клипчета на целия влак, едното на пълна скорост, а другото горе-долу наполовина:

http://youtu.be/TFFU-Okk9pE
http://youtu.be/MC1_Nh9lgRA

JesusBlack14

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Колекцията на avataar
« Отговор #7 -: 04 Октомври 2012, 00:58:02 »
Супер за трасето!  :hi: Споко, какво като няма осветление, ще му направиш  :) ;) Успехи колега, супер си!  :)