Макетиране и техники на макетирането | All about layouts > Имам нужда от помощ при макетирането | Need help with layouts
Как да възстановим счупени парапети на вагон - цистерна в ТТ
jopeto:
http://jopet0.snimka.bg/hobby/lampi-i-fenri.346694.28890024.big http://jopet0.snimka.bg/hobby/lampi-i-fenri.346694.28890026.big
Vlado:
Безсмислен спор! Че нали затова сме тук в този форум - да споделяме, да научаваме, да обсъждаме и т.н. Пък какво по-хубаво от това всеки да даде своята гледна точка (похват, метод) по даден въпрос. Затова споделяйте своя опит, пък нека читателят да реши кой способ да ползва. :yes:
София 70:
Реших да спася нещастните клети цистерни .Не знам дали се е получило , но до някъде са възстановени . По-натам и разглобената ще види бяла свят :)
София 70:
Ровейки се из темите - на снимката горе има и оригинални парапети . Вижте приликата или разликата .Лично за мен тя е само в профила .
gts.best:
Чудни са.............. &bgflag
Навигация
[0] Списък на темите
Премини на пълна версия