Автор Тема: Темата на благодарността  (Прочетена 5676 пъти)

liro4605

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Темата на благодарността
« -: 02 Февруари 2013, 18:47:55 »
     От година се каня да напиша тази тема и все нещо ме опъва и връща назад ,но  сега някак ми потече!

    Първо и най-напред искам да благодаря на хората създали този форум без който нямаше да познавам много от вас!
     Благодаря им и от името на Марин за това ,че ако щете един Евгени дето ни е градски и сега само аз съм вече всеки ден заедно с него и ми е голяма морална и не само подкрепа в живота.Щяхме да се разминаваме по улиците, щеше да ни свързва нещо много общо и всеки щеше да си го държи сам за себе си.
    Искам да благодаря на Иво за това ,че ми отвори очите за моделизма ,какво ,къде ,кога и как,на групата есбибисти и най-вече на Гришата и на Живко затова ,че винаги са ме подкрепяли в това което правя къде духом ,къде не малко и материално.На Зазо за  приятни моменти прекарани на по кафе или биричка макар и чат пат ,на Венци за това което прави за "нас"(вече сме за за моя голяма мъка, а и не само моя с "намален състав")На Любо-градския ,който винаги се е отзовавал на въпросите ми и дерзанията ми с техниката.На Мунчо за загриженоста му и разговора който никога няма да забравя докато съм жив!На рифичи или като сме го кръстили майните-малкия адри.На Слави за подаръка за "нас" и не само заради подаръка.На Васко за това как винаги ми е обръщал внимание и е отговарял до колкото може и на глупавите ми въпроси.На Бороко за многото споделени лични съобщения и предложения кое как може да ми изпрати най-евтино.На Ванката за двойната тяга.На Пламен за отзивите на каквото и да е било и за плана който ни изчерта.На Стойко за невероятно топлите срещи състояли се в града на липите(внимавай искам ги традиция  :)  )Много сте не знам ще пропусна някой и ще стане като на наградите Оскар да ми се сърдят после някои!?!?!!!!?На много такива които не желаят и да се регистрират ,но знам ,че четат всичко.На Мишо за подаръците който ми е правил макар и малки, но от сърце.На Чаушев за това колко е човечен и как се обръщаше към мен на БКолекто  "-Мирка така ,Мирка онака",на Влади хикса както съм си го кръстил за това как ни покани при него и колко красиво беше всичко.На Евростар-една невероятна личност.На Топалов -как дойде да ни вземеш от Търново до Шереметя няма да забравя в онова студено утро.На Митко и Ники от Варна,на Петюха ,Ицето и Иво от Бургас ,на Еврокома от Добрич, на Чакъров от Каспичан,на Гого55 от Асеновград,наТониво от Враца,на двамцата от Търново,на НИКИ за материалите които ми донесе,на Тано и Д2 за случайните и красиви срещи на 3тия етаж.На Рефил ,Тачо ,Тазчо, Шатси просто заради едни нормално човешки разговори.Много сте ,ще пропусна,моля ви простете ми не мога да помня имена инак сте ми пред очите.
     Виждали сме се къде ли не из Бг и се надявам това да е и за напред.

 ХОРА БЛАГОДАРЯ ВИ ,ЧЕ СЪЗДАДОХТЕ ТОЗИ ФОРУМ И БЛАГОДАРЕНИЕ НА НЕГО СЕ ЗАПОЗНАХ С ХОРА

Това не е анкета ,не е състезание ,не и тренировка дори за позиция,но ако сте съгласни с зелените букви ,то една емотиконка като ДА за отговор ще е достатъчна.

  

« Последна редакция: 02 Февруари 2013, 18:55:31 от liro4605 »

daddy_g

  • Trade Count: (9)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1023
  • Рейтинг: 332
  • HO (БДЖ) & N (БДЖ & USA)
Re:Темата на благодарността
« Отговор #1 -: 02 Февруари 2013, 19:17:03 »
 :hi: :drinks: Приятелю знаеш много добре че съм насреща винаги

refil

  • Trade Count: (14)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 550
  • Рейтинг: 43
  • Клуб BG TT
Re:Темата на благодарността
« Отговор #2 -: 02 Февруари 2013, 19:22:01 »
 :hi: :hi: :hi: :drinks: :drinks: :angel: :angel: :angel:

niki

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Темата на благодарността
« Отговор #3 -: 02 Февруари 2013, 19:27:36 »
Бих допълнил Миро, когото ценя, обичам и уважавам- забележете прекрасни думи, казани от хубав човек, но според мен /и аз бих благодарил на много хора/ е по скоро редно това да са ЕЖЕДНЕВНИТЕ  И НОРМАЛНИ  взаимоотношения, а не изключения, за които нормалните хора да благодарят на други нормални, За това ще помоля , нека от ден на ден всеки по малко , но редовно, да вървим  в тази посока,  :hi:

Mixy

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (3)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1538
  • Рейтинг: 384
    • SCARM - българският софтуер за дизайн на релсови планове и жп макети
Re:Темата на благодарността
« Отговор #4 -: 02 Февруари 2013, 19:40:54 »
 :hi:

gregary

  • Trade Count: (37)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2035
  • Рейтинг: 1421
  • SBB, BLS, RhB, DB, БДЖ
Re:Темата на благодарността
« Отговор #5 -: 02 Февруари 2013, 20:03:03 »

Daemon TT

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Темата на благодарността
« Отговор #6 -: 02 Февруари 2013, 20:49:23 »
 :hi:

emilchaushev

  • Trade Count: (0)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1464
  • Рейтинг: 542
  • N scale 1:160- реален моделизъм
Re:Темата на благодарността
« Отговор #7 -: 02 Февруари 2013, 21:45:12 »
Мирка,

Благодарността наистина е нещо, което пропускаме в ежедневието си, а не трябва.

Благодаря, че поставяш въпроса в тема, защото всички трябва да благодарим, и колкото повече, толкова по-добре.

А на ред с това трабва да се подкрепяме и уважаваме за да оцелее малкия ни свят, в който тези 400 човека тук споделяме, творим, критикуваме, харесваме, радваме се и тъжим заедно...

zazo

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (0)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2049
  • Рейтинг: 263
Re:Темата на благодарността
« Отговор #8 -: 02 Февруари 2013, 22:06:52 »
 :victory:

evrokoma

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Темата на благодарността
« Отговор #9 -: 03 Февруари 2013, 05:55:03 »
Нямаш грижи Миро винаги съм насреща :drinks:.Яхай някой дизелак и идвай в Добрич че да почерпя и без това имам повод :give_heart:

n_sirakov

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Темата на благодарността
« Отговор #10 -: 03 Февруари 2013, 08:30:42 »
 :hi: :drinks: :drinks: :drinks:

Best Ripper

  • Trade Count: (17)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3377
  • Рейтинг: 551
  • Освободил се от форуми...
Re:Темата на благодарността
« Отговор #11 -: 03 Февруари 2013, 11:17:09 »
Да сме живи и здрави, другото все някак ще се нареди...  :drinks:

gzo

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Темата на благодарността
« Отговор #12 -: 03 Февруари 2013, 13:42:39 »
Аз пък искам да благодаря на Миро, че специално заради моето "врънкане" би път за да ми свърши работа. Ходи да ми сваля рамерите на един гаров часовник, че да има сега какво да гледат миниатютните ми човечета, докато си чакат влака.
За съжаление още не се познаваме лично, но по всичко личи, че е сърцат човек. Дай боже повече такива люде не само в хобито, а и извън него  :hi:

mill

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Темата на благодарността
« Отговор #13 -: 03 Февруари 2013, 21:54:37 »
Без съмнение всички грижещи се за този форум залужават огромно БЛАГОДАРЯ! Но за мен има двама души ,които никога няма да забравя как ме въведоха в моделизма! Владо,който ме допусна до макета си ,без изобщо да ме познава.Всъщност за първи път се видяхме у тях.Страшно му "завидях" ,че леглото му беше до макета  ;D,ерген човека  :yes: И Спас ,който пък в продължение на месеци ми обясняваше кое какво значи от немските каталози и всичко за което го попитам.Благодаря и на Жоро,Марио,Васко,Зазо,Пачката :hi:

Величко

  • Trade Count: (17)
  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 421
  • Рейтинг: 200
  • Само ЦСКА !
Re:Темата на благодарността
« Отговор #14 -: 06 Февруари 2013, 00:14:43 »
Аз искам първо да се извиня на "Зазо"! :hi: След което и да му благодаря, че ме остави тежко "ранен", но не ме "уби" :haha: Също така се извинявам и на останалите, които съм засегнал, когато "нахлух" тук, особено на по-възрастните от мен :hi:
Специално благодарско и за Миро, който е нещо като майка "Тереза" във форума. Наздраве, майко :lol: :drinks: :hi: