Автор Тема: Лудогорец в Шампионска лига  (Прочетена 10436 пъти)

Mixy

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (3)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1538
  • Рейтинг: 384
    • SCARM - българският софтуер за дизайн на релсови планове и жп макети
Лудогорец в Шампионска лига
« -: 01 Октомври 2014, 22:36:49 »
Е не е истина!

Да поведеш от първи корнер на Реал в 6-та минута и да спасиш дузпа на Роналдо в 10-та - луди са тия просто...  :clapping:  :clapping:  :clapping:

 &bgflag  &bgflag  &bgflag

Der Hetzer

  • Trade Count: (59)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1526
  • Рейтинг: 148
Re: Лудогорец в Шампионска лига
« Отговор #1 -: 02 Октомври 2014, 02:04:32 »
Да подкрепяш лудогорец в шампионската лига е същото, като да претендираш че слушаш рок музика, но да подкрепяш азис на "Евровизия", понеже видите ли "бил българин".

 :drinks: Наздраве и нека Базел и Ливърпул донесат още радост на нормално мислещата част от народа  :drinks:

Mixy

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (3)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1538
  • Рейтинг: 384
    • SCARM - българският софтуер за дизайн на релсови планове и жп макети
Re: Лудогорец в Шампионска лига
« Отговор #2 -: 02 Октомври 2014, 09:08:04 »
Цитат на: Der Hetzer link=topic=4608.msg96738#msg96738 date=1412204672
Да подкрепяш лудогорец в шампионската лига е същото, като да претендираш че слушаш рок музика, но да подкрепяш азис на "Евровизия", понеже видите ли "бил българин".

 :drinks: Наздраве и нека Базел и Ливърпул донесат още радост на нормално мислещата част от народа  :drinks:

Мерси за уточнението. Отивам да си пусна Азис :)

P.S. Кой спечели последната Евровизия?

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6710
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък
Re: Лудогорец в Шампионска лига
« Отговор #3 -: 02 Октомври 2014, 09:21:19 »

Драги ми Дер Нетцер , ти , както и повечето българи напоследък , си се извратил .
Аз се гордея от постигнатото от Лудогорец и не мога да кажа на бялото черно .
България на 3 морета !!

Величко

  • Trade Count: (17)
  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 421
  • Рейтинг: 200
  • Само ЦСКА !
Re: Лудогорец в Шампионска лига
« Отговор #4 -: 02 Октомври 2014, 14:15:04 »
Аз също мисля, че Бат Адри е прав :good: Единствено за Левски не бих стискал палци от Бг отборите, щото съм чорбар, но за всички останали съм ЗА &bgflag

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12271
  • Рейтинг: 1314
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re: Лудогорец в Шампионска лига
« Отговор #5 -: 02 Октомври 2014, 14:30:21 »
Лудогорец за малко да "елементира" Реала, така както Монтана го направи с ЦСКА.
Ако не беше този съдия, друг щеше да ни удари балтията по-лошо обаче.
Браво на момчетата от Лудогорец - така не съм се радвал от 1994г.
Вчера не само стадиона, но и извън него,
целият център ехтеше яко с Българи-юнаци и ...Меси, Меси. :haha: :haha: :haha:

А на Хетцера ще кажа, че точно ако подкрепяш Реал с този зализан гей роналдо,
е точно все едно Азис за Евровизия!!!!!!!!!!!
Българи-юнаци!!!!
 &bgflag &bgflag &bgflag

Величко

  • Trade Count: (17)
  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 421
  • Рейтинг: 200
  • Само ЦСКА !
Re: Лудогорец в Шампионска лига
« Отговор #6 -: 02 Октомври 2014, 14:39:21 »
Пач, изказваш се неподготвен. Не можеш да сравняваш мач с директни елиминации за КБ с такъв в групова фаза на ШЛ. То въобще цялото сравнение е меко казано безсмислено.

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12271
  • Рейтинг: 1314
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re: Лудогорец в Шампионска лига
« Отговор #7 -: 02 Октомври 2014, 14:44:19 »
Сравнението е по-общо все пак.
Два надценени "гранда", срещу два подценени отбора.
В КБ успяха щото е именно тук, а ШЛ не разбира се... защото съдията от къде си получава парите?
Не може току така да се обърква "тотото" както го направихме в 1994г.
Не напразно стадиона вчера и "мафия" вика с цяло гърло, та от триъгълника на
властта загасиха осветлението си, щото  помислиха, че пак по тях викат!
 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Сори, сега видях че си чорбар - не е нарочно примера!
 :hi: а термина е от Дарик + Гонг сигурно знаеш!

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6710
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък
Re: Лудогорец в Шампионска лига
« Отговор #8 -: 02 Октомври 2014, 16:21:25 »


Няма какво да се заблуждаваме - Реал е най-добрият отбор в момента . Могат да ни бият с колкото гола си искат . И чист гол им отмениха.
Но нашите играха достойно , бързо , агресивно - няма от какво да се червим ! Браво

svetljjjo

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Лудогорец в Шампионска лига
« Отговор #9 -: 02 Октомври 2014, 17:24:25 »
не съм запалянко и не гледам футбол по принцип само когато играят националите или някой клубен български на международни турнири .
Евала на лудогорец им казвам изкефиха ме и предните им мачове не бяха лоши но тоя е върхът до сега  :good:
И дуспите гледах после повторенията коментарите лично аз считам че са пресилени и спокойно можеше да мине и без тях

Роналдо е балерина и артист от балшой тятър както му казва Гацо Бацов  гелосан изклесляк.

Filip Andonov

  • Trade Count: (3)
  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 138
  • Рейтинг: 62
Re: Лудогорец в Шампионска лига
« Отговор #10 -: 02 Октомври 2014, 21:49:11 »
Лудогорест - Рялмадрид (Наживо по минути™)

Бюджетът на Лудогорец е 200 пъти по-малък от този на Реал Мадрид, така че броим 40-те хиляди за 8 000 000 души и приемаме, че цяла България сме на стадиона + гости!

УЕФА поиска по-силно осветление на Националния стадион, за да може хората да си правят по-хубави селфита и заради това вдигнаха цените на тока с 10 процента.

Дават реклами за гласуването. Никой не обещава Лудогорец да играе с два отбора в Шампионската лига, за да смогнат стадионите ни на интереса.

'Начало - Пепе ще си намери майстора - Дяков ще го наплюе, а Минев ще го напсува нашенската. Психически сринат до полувремето ще е.

Никой не аплодира, защото всички снимат.

'1 - Атмосферата на стадиона е феноменална, шумен разговор, комбиниран с освиркване.

'5 - Засега няа ситуации и двата тима се опознават.

'6 - По-остра атака за Лудогорец води до корнер. Новият 3-и март!

'7 - 1:0! Ааааааааааааааааа! Марселиньо!

'8 - Свири край, съдия! Пощади Роналдов!

'10 - Дузпа за Рялмадрид! Данчо Минев изненадан.

'11 - Ахахахаха, Владо Стоянов е Моци!

'13 - Лудогорец пак направиха мач, а от трибуните, ако имаше къде да пуснеш игла, щеше да се чуе...

'14 - Роналдов вкарва, но му измислят засада, защото егото му е зад последния в защитата.

'17 - Мадридците са нервни, трябва да им предложим да вземат такси и да ги развърти малко по заобиколни улички, та да ги доизнерви.

'21 - Реалци си цъкат далечни пасове напосоки, които не могат да спрат или да се уцелят. Не разбирам с какво са по-различни от нашенските отбори.

'22 - Нова корна. Иде вторият.

'24 - Пак дузпа! Ама тия само с дузпа знаят, чуек!

'25 - 1:1! Насмалко Владо Стоянов пак да е Моци, но тоя път Роналдов намаза топката с гел и я мушна.

'29 - Най-силното скандиране за половин час, през половината от който Лудогорец водеше, е "Меси, Меси, Меси".

'37 - Има ли лудогорци? Има? Колко сме? Меси, Меси, Меси!

'40 - Цял живот Марсело, ооо цял живот Марсело. Не може с прическата на Какалов да си истински футболист, освен ако не си Какалов.

'43 - Когато показват отблизо Анчелоти, не изглежда умислен за мача, а е загрижен дали ще има референдум в Каталония и дали е спрял печката, преди да заминат от Мадрид.

'44 - Сега Анчелоти изглежда като човек, който пуфти зад тебе на опашка в Лидл, щото има само кило мандарини, докато ти имаш цяла кошница продукти, или човек, който се чуди дали да си купи Телеграф, щото е по-евтино, или списание с повечко цици, но доста по-скъпо.

'Почивка - Сега пък Анчелоти е нервен и изглежда като човек, твърдо решен да замери с яйце ДКЕВР, въпреки че не знае точно защо.

Няма студио на полувремето, за да има реклами на политици и как Роналдо е преборил пърхота, а не може да мине Данчо Минев.

'Второст - Ицко не изглежда като нещо повече от Владо Гаджев.

'52 - Владо Стоянов отново спасява така, както на много политици им се иска да спасят КТБ.

'54 - Арбелола Драгойчева.

'55 - Ешпиньов разтяга кайсиите на Кайсияс отдалече.

'56 - След пропуск Анчелоти изглежда като човек на спирка, която рейсът е подминал, без да спре.

'63 - И двата тима си играят на контри, а халфовете са се разпределили в двата края и си подвикват.

'65 - Анчелоти изглежда като човек, който се надява никой да не разбере, че е пръднал.

'66 - Насмалко Господ пак да е бразилец от нашите, но Кайсияс спасява.

'68 - Реал не могат да тичат вече. Идеална реклама на Huvefarma.

'69 - След нов пропуск Анчелоти прилича на човек, който е прочел изравнителната си сметка за парното.

'70 - Левски предлага на Мадрид трампа - Бедоя за гаджето на Роналдо.

'76 - Темпото второто полувреме е като за приятелски мач в началото на предсезонната подготовка.

'77 - 1:2! Бензема вкарва, след като на мястото на Чичарито е пуснат истински нападател.

'82 - Миси Жан Виденов и Бел Асен влизат, за да вадят чушките от чушкопека и да направят мадридска лютеница.

'86 - Съдията изобретява засада, а коментаторите са готови да замерят с яйце съдийската комисия на УЕФА.

'88 - Анибел Асен счупи Роналдо! Екзекутора на Реал Мадрид!

'90 - Гостите бавят времето. Хаха, да видиш Реал да пази резултата!

'Край - Стана мач.  Браво, спектакъл.

Цитатът е от nenovinite.com

Der Hetzer

  • Trade Count: (59)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1526
  • Рейтинг: 148
Re: Лудогорец в Шампионска лига
« Отговор #11 -: 03 Октомври 2014, 09:09:18 »
"Чета някакви постове тука да подкрепим Лудогорец ала-бала. Аз обаче няма да подкрепя Лудогорец, защото ми е тъжно, че заради този отбор една 125-годишна фирма бавно, но славно се закрива! В тази фирма работя и аз. Да, това е Параходство Български морски флот. Фирма с традиции, всеизвестна в цял свят, някога почитана и уважавана от конкурентните корабособственици, но за  съжаление вече доста изгубила от блясъка си...
 
Когато Домусчиев купува фирмата през 2004-та, флотът наброява около 75-80 кораба! През 2010-та, когато нямаше още Лудогорец, корабите бяха около 35-40. Сега, 4 години след като има Лудогорец, корабите са 23!
 
За тези 10 години управление на Домусчиев чисто новите кораби са само 9. Екипажите са максимално съкратени. Пести се от всичко, освен от храна и вода, за щастие. Та искам да кажа, че докато има кораби ще има Лудогорец, няма кораби - няма Лудогорец! Това е тъжната истина!
 
Десетки кораби се нарязаха за да има стадион и отбор в Разград! Десетки моряци останаха без работа, защото вече са на такава възраст, че няма фирма, която да ги вземе. Пак, за да има Лудогорец! На серията 13 000- тонни кораби екипажът е от само 14 души!!! 14!!!
 
Наскоро почина мой колега боцман на един от 42 000-тонните кораби, т.е. най-големите, изискващи голям екипаж, тежка поддръжка. Човекът се е задушил вследствие на изтичане на газ в затворено помещение.
 
Палубните моряци са извършвали други дейности и от няма и къде боцманът е решил да им помогне, защото не може да гледа как 4-ма палубни моряци изнемогват да работят цял ден на 190-метрова палуба с 30 метра широчина!
 
До такава степен са съкратени екипажите, че няма накъде повече. За мен лично тези съкращения не ми пречат, понеже съм моторист и работното ми място е машинно отделение. Там и 3-ма мотористи са достатъчни. И още стотици примери мога да дам как, за да има Лудогорец, една фирма се съсипва, източват се милиони.
 
Но има едно нещо, което граничи с лудостта. Когато Лудогорец беше в Лига Европа, шефовете тормозеха по-възрастните моряци, че ако не отидат на мач, няма да видят кораб повече!!! И те от няма и къде, от страх да не останат без работа, отиваха, защото на тези години няма кой да ги вземе да работа! Хора с над 30-годишен стаж в БМФ!!!
 
По-младите като мен не ни тормозеха, защото знаеха, че ние сме при тях само да натрупаме малко стаж и после в чужда фирма! Просто нямаха с какво да ни сплашат!
 
Всичко това е само, за да има Лудогорец!!! Ето, за това тази вечер ще подкрепя Стяуа!!!
 
Ако Домусчиев беше взел Черно море или Спартак Варна, нямаше да боли така, защото щяхме да знаем, че нашите КЪРВАВИ пари щяха да отидат за едни стойностни отбори!!
 
Не искам да изглежда така сякаш се оплаквам, но реално ние, моряците, плащаме заплатите на Моци-та, Мисиджани, Миневци и тем подобни футболистчета, а не Домусчиев! Той е само посредник!
 
Надявам се да не остана неразбран и да проумеете истината за новия футболен БГ колос. И после като чуете интервю на Домусчиев как казва, че от нищото направил нещо, прочетете пак този пост, моля. А, ако все още не вярвате, отидете пред БМФ и заговорете 10-тина моряци и ги питайте дали това е вярно!

 


http://fanface.bg/glasat-na-fena/item/10386-%D0%B3%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D1%82%D0%BE%D1%87%D0%BA%D0%B0-%D0%B2%D1%8A%D1%80%D1%85%D1%83-%D0%BA%D0%BE%D1%8F%D1%82%D0%BE-%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%B9-%D0%BD%D0%B5-%D1%81%D0%B5-%D0%B5-%D0%B7%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D1%81%D0%BB%D1%8F%D0%BB.html

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6710
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък
Re: Лудогорец в Шампионска лига
« Отговор #12 -: 03 Октомври 2014, 10:18:22 »


дай му на българина да се вайка и да злобее , че някой е успял !

Der Hetzer

  • Trade Count: (59)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1526
  • Рейтинг: 148
Re: Лудогорец в Шампионска лига
« Отговор #13 -: 03 Октомври 2014, 14:28:38 »
Като дадох примера с азис имах предвид за елемент, който НЕ Е БЪЛГАРИН, но притежава български паспорт, същата работа е и с така наречената "интер-национална кауза", това че административно и географски се намират на територията на България по никакъв начин не може да ме накара да подкрепям дори и духовно футболното недоразумение на програмирания комунистически милионер домус ага, измислено и създадено с откраднатите от мен, та и от вас пари. Единственият вариант да съм за Лудогорец Багдад е ако играят срещу някой съветски, израелски или друг турски отбор.

Величко

  • Trade Count: (17)
  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 421
  • Рейтинг: 200
  • Само ЦСКА !
Re: Лудогорец в Шампионска лига
« Отговор #14 -: 03 Октомври 2014, 17:16:22 »
Няма да го коментирам, дали е истина историята на моряка, само ще вметна, че Лупи, Батков, Христолов, Коко Динев и тн. "явления" в Бг футбола вероятно, ако се допитат до техните работници ще кажат същите или подобни неща, че някой може и повече матриал да изкара?! То Българинът по принцип си е недоволен и все другите са му криви, хеле да го изпита на гръб!