Автор Тема: Направа на дървета?  (Прочетена 3250 пъти)

mill

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Направа на дървета?
« -: 05 Юли 2008, 09:40:13 »
С какво лепило да прикрепя листната маса към клоните на дърветата  ??? ? Със  С 200 или лепило с което лепя сгради.Ето за какво става въпрос :
http://img59.imageshack.us/img59/6448/dyrvodb4.jpg
И да попитам още нещо -от известно време е почти невъзможно да прикрепиш изображение към публикация  ::) >:(.Ако ще да е  10К  снимката -нищо не става. Постоянно изписва :  The upload folder is full. Please try a smaller file and/or contact an administrator. Супер дразнещо е .
« Последна редакция: 05 Юли 2008, 09:49:44 от muncho »

EMPEROR

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Направа на дървета?
« Отговор #1 -: 05 Юли 2008, 10:05:44 »
Затова постоянно ви се повтаря да ъплоудвате снимките другаде и да давате директни линкове с имидж тагове, ама кой да слуша. Или просто изстрий някоя стара снимка прикачена от теб и ще има място. Дразнещо - недразнещо, положението е такова и форума не се спонсорира, а се самоиздържа от определени хора. Затова и ресурсите свързани с него също са ограничени. Ако има желаещи за спонсорство, добре сте дошли!

mill

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Направа на дървета?
« Отговор #2 -: 05 Юли 2008, 20:05:52 »
Ок.Разбрах и изпълнявам ;).Вече не ме дразни  ;D.Ама мен повече ме вълнува другия въпрос сега.Как да ги залепя тези дървета

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12271
  • Рейтинг: 1314
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re: Направа на дървета?
« Отговор #3 -: 07 Юли 2008, 08:17:20 »
СКелета на дървото което показваш се пръска със спей-лепило (при Жоро има) и се поръсва със ситните "листа" .Това дето си го приготвил се нанизва,реди и лепи част по част с С200 (щото като изсъхне става прозрачно) но си е голяма играчка , но пък дърветата стават стилни - като живите!Обикновенно техниката комбинира и двете системи и стават най-добре...
http://houmrovyvlaky.bluehost.cz/Galerie/Stromky/index.htm
« Последна редакция: 07 Юли 2008, 08:27:14 от pach »