Автор Тема: Една приятна вечер в света на DRG и Mr Caprycorn (Ясен)  (Прочетена 4222 пъти)

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6710
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък

Вчера се събрахме с Мишкина ТабакоФФ и Яско (Caprycorn) на гости у последния .
Ясен си е тук до 10 август , иска ми се да го запознаем с колкото може повече хора от форума.
Още като видя Мишо му заяви : аз теб те познавам от 83-та , ти си идвал у нас и купи този този и този вагон , в последствие си ги продал на еди-кой си , и сега са еди къде си . Мишкина зяпна и в продължение на 3-4 минути ни приема ни предава !! Ясен го 'доуби' и с още няколко факта - истории с Млад техник , беше замесен и Жоро...казвам ви , Ясен е феноменален тип ! Вие може да не знаете какво точно притежавате , но той знае ! Имам чувството  , че всички модели , които се движат помежду ни на вътрешния пазар , са на картотека при него !
Уникални витрини с над 20 композиции'от-до', прекрасна обстановка и един прекрасен домакин !
РеспекТ!
« Последна редакция: 16 Юли 2008, 11:57:51 от Adrian »

toniemi

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4781
  • Рейтинг: 632
  • Направи си сам и ще ти олекне! HO,Z Само БДЖ
Цитат на: Adrian link=topic=668.msg8073#msg8073 date=1216194355


Вчера се събрахме с Мишкина ТабакоФФ и Яско (Caprycorn) на гости у последния .
Ясен си е тук до 10 август , иска ми се да го запознаем с колкото може повече хора от форума.
Още като видя Мишо му заяви : аз теб те познавам от 83-та , ти си идвал у нас и купи този този и този вагон , в последствие си ги продал на едикой си , и сега са еди къде си . Мишкина зяпна и в продължение на 3-4 минути ни приема ни предава !! Ясен го 'доуби' и с още няколко факта - истории с Млад техник , беше замесен и Жоро...казвам ви , Ясен е феноменален тип ! Вие може да не знаете какво точно притежавате , но той знае ! имам чувството  ,че всики модели , които се движат помежду ни на вътрешния пазар са на картотека при него !
Уникални витрини с над 20 композиции'от-до', прекрасна обстановка и един орекрасен домакин !
РеспекТ!
Яско,губят ми се две колооси от 130ка,в периода 92-93г,би ли погледнал в картотеката ;D ;D ;D

EMPEROR

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Еми така е кат не се обаждате и си се събирате на ракийца сами...

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6710
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък


Споко , към края на седмицата сме на гости у Владо - ама той още не знае ! Спомена се и твоето име , но в смисъл че си мноооого ...тежкотоварен влак :o
В-ладо - няма не искам няма недей ! Дойде ли Ясен - ставам злодей !

EMPEROR

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Той Владо една седмица няма да си у тях... или може би за това не сте му казали, че ще му ходите на гости? Да не земе да се върне ли?  ;D

Maktub

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Ясене, ще се радвам - и предполагам не само аз - да се запознаем на юлската ни среща, ако се състои.  :) За всекиго ще е чест да познава такъв ревностен хобист  :)

Сaprycorn

  • Trade Count: (52)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1774
  • Рейтинг: 134
  • НО DRG II епоха София
С най голямо удоволствие ще дойда на юлската среща и ще се радвам много на запознанства с хобисти!

Vlado

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 5530
  • Рейтинг: 622
  • Красотата е в детайла!
Е-е-е-е, добре че казахте, че ми идвате на гости, та да съм си в къщи!  ;D
Приемам за гостито, ама трябва да се разберем, че си имам и други задачи.  ;)

Gervasii

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (1)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1733
  • Рейтинг: 40
  • НО DRG IIb епоха София
аааааааааа да споделя и аз имах удоволствието да посетя Ясен лично у тях и съм впечатлен от неговата колекция. просто е кеф да се види подобно нещо. но трябва да споделя че бях изненадан от неговите "сомоделки" - просто невероятно в действителност са по-добри от произведените такива. освен да пожелая на Ясен повече време за хобито защото може би би направил чудесни нещал супер съм щаслив от видяното.