Автор Тема: Филмчета за железниците из Европа.  (Прочетена 4423 пъти)

jopeto

  • Trade Count: (16)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1343
  • Рейтинг: 208
Филмчета за железниците из Европа.
« -: 01 Септември 2008, 22:24:23 »
     Господа натъкнах се на филмче с интересни кадри от местности и влакове от цяла Европа. В него може да се видят интересни неща. Бих желал да го споделя с вас.  Ето линка :  http://kolibka.com/2.html  Сайта е така устроен, че трябва да кликнете на него за директно сваляне. Намира се на 23 страница 4 -то заглавие! 

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12271
  • Рейтинг: 1314
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re: Филмчета за железниците из Европа.
« Отговор #1 -: 02 Септември 2008, 08:33:14 »
това си е направо "култов" сайт за научно популярни и документални филми.50 % от филмите там съм ги дръпнал , а за другите очаквам да ги преведат и пак , и пак ... ;D
Имам на видео касета  от 10-та до 13-те (последна серия) на "Железопътни приключения из Европа" - даван преди 5 г. по Нова ТV .Това са серийте за Швейцарските железници , включително и "Брекина" но все не ми остава време да включа видеото към компютъра (имам необходимият хардуер)и да го прехвърля на диск...
Някой ден и това ще стане , особено ако проявявате интерес... 

Дай повече инфо за местоположението на филмчето (че ако преровя сайта - ще дърпам цял ден новото , а съм на работа все пак  ;))
Къде е в малката или голямата кула , коя графа е - може би технологий , и въобще каква е тази 23 стр. ;(къв браузер ползваш ) - при мен няма такива препратки?
тая 23 стр. да не би да е от форума там???
Не е лошо поне името на филма да напишеш...
« Последна редакция: 02 Септември 2008, 08:49:54 от pach »

jopeto

  • Trade Count: (16)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1343
  • Рейтинг: 208
Re: Филмчета за железниците из Европа.
« Отговор #2 -: 02 Септември 2008, 10:40:06 »
Каегория "човек" ! Страницата съм я посочил. Филмчето не е това от НОВА ТВ! Намерих и едно филмче за влакове в  раздел "технологии" казва се "Mark Williams on the rails" То е на Discavery. Интересно е ама наблягат на английските влакове. (Мене не ме кефят изобщо! ;))
« Последна редакция: 02 Септември 2008, 10:51:12 от jopeto »