Автор Тема: Една идея дето ми хрумна след като ме хвана яд  (Прочетена 3806 пъти)

martzaro

  • Гост
  • Trade Count: (0)
От много време една лафка на пико седеше на една витрина и аз все нямах пари за да я купя. Кутията беше почти прашасала и не се виждаше много на витрината. Както и да е намерих най-накрая свободни пари за да я взема.......и нали се сещате за един закон за една гадост, абе ясно че си останах без лафка на гарата >:( >:( >:( >:( >:(
От друга страна това ме накара да се  ??? ??? ??? ??? ??? ??? и да поровя в старите сетове за нещо дето и в Пико го нямат ::) ::) ::) та се получи това :o :o :o ;D ;D ;D ;D ;D ;D:
слагаме шуберите
малко навесче и капаци


много е важно да се знае какво продаваме

Остана само подходящата тента и масичките, столовете и чадърите /и единбетонов постамент вместо талиги/ и може да отворим за продаване ;) ;) ;) ;) ;) ЕЙЙЙЙ ПИКО ЯЖТЕ МУ Г.......ТАААА

Maktub

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Една идея дето ми хрумна след като ме хвана яд
« Отговор #1 -: 27 Септември 2008, 23:36:06 »
ХАХАХА!  ;D ;D ;D  Браво, martzaro, страхотно се е получило! Това преобразувание страхотно ме изкефи. Абе това е: сиромах човек – жив дявол!  :)

vania85

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Една идея дето ми хрумна след като ме хвана яд
« Отговор #2 -: 28 Септември 2008, 08:48:35 »
  Браво Оги, много е красиво!
Струва ми се обаче, че ще бъде по-ефектно ако го оставиш върху талигите ;) затворен от двете страни с купчини чакъл в началото на някой челен коловоз с рампи от двете страни! Или на глуха линия в индустриална зона, като лавка за работниците ;)

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6710
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък
Re: Една идея дето ми хрумна след като ме хвана яд
« Отговор #3 -: 28 Септември 2008, 10:26:12 »


Хех , много е готино !!