Автор Тема: Обещаваща среща ...от 25 октомври 2008!  (Прочетена 4747 пъти)

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12271
  • Рейтинг: 1314
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Обещаваща среща ...от 25 октомври 2008!
« -: 23 Октомври 2008, 13:44:04 »
Да "закарфича" темата в която ще си качим снимките и вчепетленията от ежемесечната среща на бъдещият клуб.
Среща ще има със сигурност.Жоро е потвърдил "участие"! ;D
По непотвърдени сведения , отново ще присъства и Сашо с модули в ТТ , като има таен код ,че може и да са четирите му (тоест целият му готов до тук , макет  ;D) или най-малкото двата които не сме видяли .
И в двата варианта ще имаме на място първата гара (макар и не от модулите в НО) на която някой  :P :P :P може и да си направим маневри с подвижният състав.
Тъй като съм на работа , ще се наложи да се видим чак след 18 часа , така че който има въпроси или предпочита на живо да ми предаде предложенията по устава  , да бъде така добър да ме изчака ...
Ако някой от бъдещите филиали , има път към София , да заповяда ,и да не бърза да си ходи , ще го завлечем на едно култово място (може би)  ;).
 ;D

Best Ripper

  • Trade Count: (17)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3377
  • Рейтинг: 551
  • Освободил се от форуми...
Re: Обещаваща среща ...от 25 октомври 2008!
« Отговор #1 -: 24 Октомври 2008, 20:52:47 »
Малеее.. и тука ли пак ще има освиньони?!  ;D

CaLLlo

  • Trade Count: (13)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2604
  • Рейтинг: 202
  • Dampf Ep.1&2 bis ÜK
Re: Обещаваща среща ...от 25 октомври 2008!
« Отговор #2 -: 26 Октомври 2008, 21:21:26 »

Обещаващата среща мина, ето малко снимки от мен и от Кметът - Тано:

Васко (Vaskopf) - Осветени двуетажни вагони с 4 секции и с 6 крушки на секция = 24 крушки, палени с декодер. По 2 крушки на етаж и по 1 в двата края. Отделно се палят задните или предни червени светлини;

Осветени кабини на локомотива със светодиоди, палят се поотделно с декодера на същия. Жалко че не личи от снимката, но осветлението е много приятно, леко синкаво!
Бe, Vaskopf ...





Дориян (Gervasii) - SBB Cargo, Flash_man ;D





Имаше солидна пловдивска подкрепа и ето нещата, които донесе vasko58:





Малко хобисти притежават тази композиция на SNCF по 2 причини:
1. Много старо производство на PIKO e, някъде от '60 години.
2. Не е внасяна у нас.









Снимахме с две малки апаратчета и предвид "лошите" светлинни условия на изкуственото осветление, това се оказа грешка. Едвам успях да пооправя малко неестествените цветове! Занапред снимането ще става само с големия апарат, за който "лоши" условия почти няма, както междувпрочем направи zazo, т.ч. да очакваме неговите снимки!
« Последна редакция: 26 Октомври 2008, 21:35:22 от CALLlO »

mill

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Обещаваща среща ...от 25 октомври 2008!
« Отговор #3 -: 26 Октомври 2008, 22:01:52 »
Не знам за вас,но на мен модулите ми се сториха супер.И моста и стойката на която сте ги сложили...Идеал ПетроФ така да се каже! :)

zazo

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (0)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2049
  • Рейтинг: 263
Re: Обещаваща среща ...от 25 октомври 2008!
« Отговор #4 -: 27 Октомври 2008, 10:01:18 »
Айде малко снимки и от мен.































« Последна редакция: 27 Октомври 2008, 14:04:24 от zazo »

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12271
  • Рейтинг: 1314
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re: Обещаваща среща ...от 25 октомври 2008!
« Отговор #5 -: 27 Октомври 2008, 11:29:23 »
Съдейки по снимките , май аз въпреки , че дойдох доста по-късно , май съм видял всичко на релсите... ;)
Много приятно бях изненадан от колегите с местоживеене в Пловдив , но нека друг път все пак предварително да ни уведомяват...Ще се подготвим по-добре , и за разговори и за модули , и за хоби...
Радвам се , че се организираха и ни дойдоха на гости , особено съм доволен , че се запознах и с vasko58! ;D
Следващият път като идвате , докорайте непременно и matzaro...!

martzaro

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Обещаваща среща ...от 25 октомври 2008!
« Отговор #6 -: 27 Октомври 2008, 14:32:07 »
Бате и аз щях да дода ма жената беше на конгрес на стоматолозите и бях събота и неделя сам с детето иначе ме поканиха колегите и ме е яд че не додох.