Автор Тема: Нещо за хвалба щото нема кой освен мен да му се израдва...  (Прочетена 4185 пъти)

martzaro

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Ето това вече си е за хвалба. И аз да се похваля с нещо дето го пипнах.....остава лек момент да забия Аухаген в земята и това са прозорците, които умишлено не съм поставил защото изработвам в момента и централната порта, а както всяка такава катедрала и тази ще има паметник в двора на рицаря, който и е бил покровител и защитник/спонсор и чиито мощи се пазят в нея.
Приятно гледане!!!!



Снимка отзад с естествена светлина-от лампа




vania85

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Оги, супер е!!!
Прозорците сигурно ще ги правиш от цветно стъкло ;)

EMPEROR

  • Гост
  • Trade Count: (0)
УАУ! Наистина страхотно... особено стените... от какво са?

martzaro

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Стените са от релефна хартия на "Нох" за 70 ст. листчето, за цялата катедрала отидоха 2 листа с много внимателно и прецизно планиране и остана даже мъничко, тези гадове имат страхотни зидарии от всякакъв тип от фугирана тухлена зидария до реден груб камък за основи. Скоро ще представя още една къщичка и един магазин с ъглова тераса, по мои проекти изработени от същият материал. А за стъклата наистина ще са от рисувано стъкло. ;D ;D ;D ;D ;D

jopeto

  • Trade Count: (16)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1343
  • Рейтинг: 208
Браво!  Браво! Цветни витражи може да направиш от различни цветове плаки, или от опаковки за бонбони,залепени върху двойнолепящо.

fyut

  • Гост
  • Trade Count: (0)
 ;D Здрасти,
Можеш ли да ми кажеш откъде да си купя листове на "НОХ". Не само за моделизма, но и хлапето е начинаещ приложник и му трябват всякакви подходящи материали за изработка на сгради. Предварително ти благодаря! Приятен ден!

martzaro

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Гр. Пловдив ул. 11 август /бившата италианска улица/ книжарница Хобит