Автор Тема: Мнения за Modellbahn-Kramm  (Прочетена 4027 пъти)

Coltrane

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Мнения за Modellbahn-Kramm
« -: 12 Ноември 2008, 19:33:26 »
Здравейте на всички! Ако някой има впечатления или е пазарувал от  Modellbahn-Kramm, моля да ги сподели. Предварително благодаря.

IKAR

  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 947
  • Рейтинг: 265
  • HO DB,SBB III,IV, HOm Rhatische Bahn V София
Re: Мнения за Modellbahn-Kramm
« Отговор #1 -: 12 Ноември 2008, 21:11:38 »
Аз имах честта вече четири пъти. Много точни хора, обикновено пратките пристигат на пощата в Столична митница около 20 дни след поръчката. Цената на пощенската услуга в рамките на ЕС при тях е фиксирано 12 евро. При други сайтове удрят до 50 и нагоре. Освен това често пускат разни много хубави нещица на промоция, при които цената може да падне наполовина.

Der Hetzer

  • Trade Count: (59)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1526
  • Рейтинг: 148
Re: Мнения за Modellbahn-Kramm
« Отговор #2 -: 12 Ноември 2008, 21:12:43 »
а сайт нещо?  ???

IKAR

  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 947
  • Рейтинг: 265
  • HO DB,SBB III,IV, HOm Rhatische Bahn V София
Re: Мнения за Modellbahn-Kramm
« Отговор #3 -: 12 Ноември 2008, 21:16:07 »
www.modellbahn-kramm.com
Определено е един от добрите и на сравнително изгодни цени онлайн магазини, има на практика абсолютно всичко за хобито ни.
« Последна редакция: 13 Ноември 2008, 11:33:36 от IKAR »

Сaprycorn

  • Trade Count: (52)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1774
  • Рейтинг: 134
  • НО DRG II епоха София
Re: Мнения за Modellbahn-Kramm
« Отговор #4 -: 13 Ноември 2008, 15:58:31 »
От март до сега имам 6 покупки от Modellbahn- Kramm! Мога да потвърдя тяхната коректност и сравнително ниски цени.
 Но има някои "тънкости", които искам да споделя:  На сайта на този магазин се предлага на практика абсолютно целият асортимент на фирмите, но не винаги имат всичко в наличност. Ако да кажем, си поръчате 5 вагона, след 1 ден получавате емаил, в който ви съобШтават, че два от поръчаните вагони ги имат в наличност, и ви ги праШтат веднага, останалите ги поръчват от фирмата, и когато пристигнат в магазина ви ги праШтат и тях, но плаШтате оШте веднъж доставка!!! Искам до поправя Икар, че далеч не винаги доставката е 12 евро, аз съм плаШтал три пъти по 29 евро, веднъж 17 евро, веднъж 14, и само един път 12 евро доставка. Затова съветът ми е: преди да поръчате, попитайте в емаил, дали магазина има в наличност, тези артикули. Ако имат само някои, а другите поръчват допълнително, помолете ги ДА СЪБЕРАТ ЦЯЛАТА поръчка и да ви я пратят на куп с една доставка. Приятно пазаруване ;)