Автор Тема: Табели на локомотиви и вагони DRG (Reichsadler)  (Прочетена 61795 пъти)

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12271
  • Рейтинг: 1314
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re:Табели на локомотиви и вагони DRG (Reichsadler)
« Отговор #165 -: 02 Април 2009, 20:00:33 »
Те така ... с тоя мой късмет , все се прее**** нещо - ти решаваш дали 17 ще ми дадеш и ли наново ще пускаш?
От скапаните , само една ли се е преецвала или на нея само и личи яко ...че те на кво растояние са една от друга!?!?! :blink:
Ти решаваш и казваш - аз по принцип не бързам , така че тия за Христо да си вървят - вярно той пръв си окна!!! ;D

novobranec

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Табели на локомотиви и вагони DRG (Reichsadler)
« Отговор #166 -: 02 Април 2009, 20:19:20 »
Де бре, де - на минимално разстояние са една от друга, та да ги сбутам повече на тая площ.
И не съм аз човекът, който решава, а ти - вариантите са прецакани огради за 17 лева или нови за 18, ама другата седмица.
В помощ на решението ето ти сканирана преебаната заготовка:



Това е само инфарктната долна част - на другите две им няма нищо, както виждаш. Нарочно ги пуснах големи, за да видиш (и не само ти) че са станали много по-ажурни от моите. Та стават много добре и за ТТ. Ама не знам това добре ли е или е лошо - като дишаш срещу тях се огъват!

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12271
  • Рейтинг: 1314
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re:Табели на локомотиви и вагони DRG (Reichsadler)
« Отговор #167 -: 02 Април 2009, 20:23:23 »
А стига скачал по темите - искам 18 (че ми трябват чифт все пак) така че ще чакам другата седмица....чети си при фотоеца продължението... :beee:

schatsi

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (13)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 583
  • Рейтинг: 52
Re:Табели на локомотиви и вагони DRG (Reichsadler)
« Отговор #168 -: 02 Април 2009, 22:01:49 »
...аз ще взема прецаканите...ако Пацо наистина се отказва от тях... :yes:

novobranec

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Табели на локомотиви и вагони DRG (Reichsadler)
« Отговор #169 -: 02 Април 2009, 22:48:40 »
Немаш грижи - глей къде сме на картата (на другия коловоз за фотоеца) и заповядай другата седмица от вторник нататък. Вторник и четвъртък съм там - това ако държиш да видиш баш дюлгерина по оградите, иначе можеш да си ги вземеш всеки ден от колегите. Но първо трябва да ги върна пак там във вторник, че нали вече се оплаках - в суматохата сграбчих всичко, а не само мерака на Ицо и моите такива.

schatsi

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (13)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 583
  • Рейтинг: 52
Re:Табели на локомотиви и вагони DRG (Reichsadler)
« Отговор #170 -: 02 Април 2009, 22:54:06 »
...ша почакам...щото държа да се видя с баш-майсстора.. :hi:
 (ша го цаня и за други щуротийки...) ;D ;D ;D :spiteful:

CaLLlo

  • Trade Count: (13)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2604
  • Рейтинг: 202
  • Dampf Ep.1&2 bis ÜK
Re:Табели на локомотиви и вагони DRG (Reichsadler)
« Отговор #171 -: 03 Април 2009, 00:25:45 »
Цитат на: ilfil link=topic=1493.msg22489#msg22489 date=1238690558
... - турих един орел от твоите проби в средата на моята ограда и просто се успа. ...
Цитат на: ilfil link=topic=1493.msg22496#msg22496 date=1238692760
... Та стават много добре и за ТТ. Ама не знам това добре ли е или е лошо - като дишаш срещу тях се огъват!

голям образ тоя "баш дюлгерин по оградите", то не бяха керкенези, кокошлета, бройлери, кокошки-носачки, 2G, "ела да ме видиш в 3D" ... а и на лична няма почивка, казвам му - дай линк, той ми казва - дай диск ...

novobranec

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Табели на локомотиви и вагони DRG (Reichsadler)
« Отговор #172 -: 03 Април 2009, 07:59:11 »
Шаци, пиши тука устройват ли те не 17, а 16 бройки. Не че съм открил още некоя, дето не е читава или съм успял да скапя още една. Просто реших, че трябва да експериментирам нещо, та ми трябва едно парче.
А резултатите от експеримента ще се появят тука, защото смятам да го направя заради вас и за ваше добро. Та мисли и кажи - хем ще ти станат чифт, щото така се били размножавали според Pach. За подробностите питай него, аз още се чудя как го правят таралежите, а той сега и за оградите ми ги разправя такива!
Ако 16 ти идват малко, по-нататък (другата седмица) ще се направят още.

XRISTO

  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2446
  • Рейтинг: 12
  • НО - III-IV епоха,DB и DR Ловеч
Re:Табели на локомотиви и вагони DRG (Reichsadler)
« Отговор #173 -: 03 Април 2009, 09:35:53 »
А с моят стобор какво се случи?  :spiteful:

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12271
  • Рейтинг: 1314
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re:Табели на локомотиви и вагони DRG (Reichsadler)
« Отговор #174 -: 03 Април 2009, 09:52:55 »
Цитат на: CaLLlo link=topic=1493.msg22361#msg22361 date=1238525087
Точно така и дори вече знам какво да ти искам ако го имаш:
Аз го имам, но не е сканирано за да го закача - от MODELLEISENBAHNER  брой 2 от 1970 страница 33 - чертеж на цяла страница, легнал, тип ландскейп. Цялата статията е на страници 32-34, но може и само 33. Ако го намериш закачи го в тая тема:

http://www.railwaypassion.com/forums/index.php/topic,1102.0.html

Сори Саше , ама точно броя за табелите на DR се оказа , че го нямам (за сега  :spiteful:) нито в наличност - някой ми го е свил  :angry:, нито на файл :blush2:.
Ще видя какво може да се направи по въпроса ,но ще иска повече време...
Става въпрос за TFZ-табелките на DR - нали?

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6710
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък
Re:Табели на локомотиви и вагони DRG (Reichsadler)
« Отговор #175 -: 03 Април 2009, 09:55:55 »


хаххх, очаквам скоро и огради DRG - от пречупени кръстове  :sarcastic:

schatsi

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (13)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 583
  • Рейтинг: 52
Re:Табели на локомотиви и вагони DRG (Reichsadler)
« Отговор #176 -: 03 Април 2009, 10:30:11 »
Цитат
Шаци, пиши тука устройват ли те не 17, а 16 бройки. Не че съм открил още некоя, дето не е читава или съм успял да скапя още една. Просто реших, че трябва да експериментирам нещо, та ми трябва едно парче.
А резултатите от експеримента ще се появят тука, защото смятам да го направя заради вас и за ваше добро. Та мисли и кажи - хем ще ти станат чифт, щото така се били размножавали според Pach. За подробностите питай него, аз още се чудя как го правят таралежите, а той сега и за оградите ми ги разправя такива!
Ако 16 ти идват малко, по-нататък (другата седмица) ще се направят още.


...Щом е за общото благо - нема проблеми гепи си 3-4 ако требва..аз и без туй ша ти редя далавера за още оградки ..ОБАЧЕ СИ ИСКАМ ОНАЯ ИЗЧЕКНАТАТА!!!

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6710
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък
Re:Табели на локомотиви и вагони DRG (Reichsadler)
« Отговор #177 -: 03 Април 2009, 10:33:12 »


ма тая изчекната верно е най-готината - реалистична демек

novobranec

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Табели на локомотиви и вагони DRG (Reichsadler)
« Отговор #178 -: 03 Април 2009, 10:42:23 »
Абе Шаци, абе майка! Що не рече по-рано че искаш и художественото парче? Ми аз го изхвърлих, щото то съвсем се разпадна докато експериментирах! Баш затова и апелирах за още едно.
Ама ако ги искаш бомбардирани - това ти е най-малкия проблем. Бомбардирай си ги сам, много лесно става. И внимавай, щото една пръчка от оная дефектната успя да ми се забие в пръста. Не се майтапя - остри са като игли.
Ицо, оградите ти тръгват след малко към Адри заедно с мене. Но първо трябва да се отбия на едно място, че имам да награждавам кучета. Тоест и такива неща правя - медальони за кучета, котки, тъщи и други домашни - любимци или не.
Pach, какви са тия шушу-мушу зад гърба ми, бре? Що за табели са това и що не минават през мене? Или и това ще стане некой ден?
Адри, приятелю, пак казвам - в добри ръце сте, в това число и ти. И точно ти си ми най-малкия проблем с Райхсоградките.
Та затова реших - що па още един път да не изтепам рибата тука?
Адри, тоя тип огради устройва ли те:



Имаш време да мислиш, докато се появя при тебе след около час. И се моли да не видиш всичките огради на Ицо изчекнати, щото и аз се моля. Майтап бе, Уили, знам как се опаковат такива неща.
А чао, че много скъпо!

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12271
  • Рейтинг: 1314
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re:Табели на локомотиви и вагони DRG (Reichsadler)
« Отговор #179 -: 03 Април 2009, 10:54:34 »
Цитат на: ilfil link=topic=1493.msg22536#msg22536 date=1238744543
....
Pach, какви са тия шушу-мушу зад гърба ми, бре? Що за табели са това и що не минават през мене? Или и това ще стане некой ден?
...

Аз нищо - той Сашо напъва  :this:
(ма още не знам и аз за кво точно... :blush2:)!!!

 :victory: :lol: