Автор Тема: Пътуване до Виена и цурюк  (Прочетена 16693 пъти)

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12271
  • Рейтинг: 1314
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re:Пътуване до Виена и цурюк
« Отговор #30 -: 19 Май 2009, 09:09:28 »
Хах , Бояна и преди и сега си е село край Голямото село...
 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lubomir

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Пътуване до Виена и цурюк
« Отговор #31 -: 19 Май 2009, 09:40:49 »
Постовете са коригирани с новия адрес. За сетен път се убеждавам, че евтиното или безплатното винаги е символ на боклук, не че обратното е символ на изключително високо качество, но все пак живеем в странен шарен и комерсиален свят, и когато ползваш нещо платено, поне можеш да изискваш.
Дата-та е минало. Ако някой забележи нещо не в ред просто да се обади, и ще го поправям в движение.
Гледам снимките сега се зареждат почти веднага(хостинга е без оплакване от моя страна до сега), и единственото нещо което ме притеснява е месечното ограничение за обем трафик, но за радост форума ни е малък и да се надявам че няма да генерира 30гб трафик ;D

fyut

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Пътуване до Виена и цурюк
« Отговор #32 -: 19 Май 2009, 10:16:23 »
Цитат на: pach link=topic=1637.msg24798#msg24798 date=1242713368
Хах , Бояна и преди и сега си е село край Голямото село...
 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:





 :yes: :yes: :yes: Напълно си прав!!!!!  :( Какво да правя, като съм роден в Голямото село и всички приятели са ми тук! Явно ще търпя :yes:. Простотииииииииииииии :lol: :lol: :lol:.

Der Hetzer

  • Trade Count: (59)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1526
  • Рейтинг: 148
Re:от
« Отговор #33 -: 20 Май 2009, 23:22:03 »
Цитат на: lubomir link=topic=1637.msg24796#msg24796 date=1242712689
Въпроса е решен вече, и ако днес имам малко време ще преадресирам всички снимки и проблема ще изчезне завинаги. Въпросът е, че тази сутрин бях "сюрпризиран" отново от прозивола на кварталните пишлемета, и не знам дали да не отворим една нова тема "България днес", за да може поне там, всеки който нещо го е подразнило нещо абсурдно и ненормално, в заобикалящата ни близка действителност, да пуска мнения и снимки. Не че нещо ще се промени! Отдавна съм загубил каквато и да е надежда за това, но поне като го споделиш, се надяваш негативизма на четящите да свърши по-голяма работа от колкото цялата ни правораздавателна с-ма.

Приветствам тази идея и определено съм на мнение че е наложително и крайно необходимо да я има, в противен случай простата логика казва, че целият подраздел "Приказки извън хобито" не би трябвало да съществува, все пак това са нещата, които ни засягат малко или много доста повече от балетните изяви и разходки на футбалиера Барби, музикалните поздрави на чийто линкове дори и някой да се подлъже да кликне - трудно би издържал да изгледа и изслуша до край, многобройните честитки и поздравителни адреси и разните религиозни празници. Редно е след като има място за всичко това, да има място и за ИСТИНАТА такава, каквато е и от която всички ние сме потърпевши.

lubomir

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Пътуване до Виена и цурюк
« Отговор #34 -: 11 Август 2009, 11:24:53 »
Попаднах случайно на снимка на същия влак, направена от австрийски  колега, малко по-късно през деня нейде на път

« Последна редакция: 13 Август 2009, 15:15:01 от lubomir »