Автор Тема: Във връзка с ограничението на сигнатурите...  (Прочетена 10982 пъти)

EMPEROR

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Във връзка с ограничението на сигнатурите...
« Отговор #15 -: 05 Октомври 2008, 21:44:03 »
Цитат на: XRISTO link=topic=835.msg10706#msg10706 date=1223232113
Дразни...Против шарениите съм...

Цитат на: EMPEROR link=topic=835.msg10699#msg10699 date=1223213344
...Очите ви ще се изморяват, ако е с различен цвят и или размер... затова съм съгласен, че сигнатурата трява да е стриктно със същата големина и цвят като основният текст...

XRISTO

  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2446
  • Рейтинг: 12
  • НО - III-IV епоха,DB и DR Ловеч
Re: Във връзка с ограничението на сигнатурите...
« Отговор #16 -: 05 Октомври 2008, 22:03:06 »
Да де,аз не нападам никого,а просто изказвам мнение.Дори и да ги има-няма да се сърдя на никого нито пък ще откажа любимият си форум,който с появяването си измести Hardware.BG от моята топ-листа. :)

Vlado

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 5530
  • Рейтинг: 622
  • Красотата е в детайла!
Re: Във връзка с ограничението на сигнатурите...
« Отговор #17 -: 05 Октомври 2008, 22:12:07 »
Хайде, стига толкова спорове! Няма да има промени щом никой не ги иска и толкоз. Тук сме, за да си помагаме и да сме заедно, а не да се дръгнеме за щяло и нещяло. Заровете томахавките и нека възтържествува мирът. Докато се карахте що влакове изпуснахте, що планове за макети отидоха на вятъра, не е истина...
:)

Vlado

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 5530
  • Рейтинг: 622
  • Красотата е в детайла!
Re: Във връзка с ограничението на сигнатурите...
« Отговор #18 -: 05 Октомври 2008, 22:20:34 »
Държа да отбележа, че всичко което прави екипът винаги е в стремеж да се създаде нещо по-удобно за всички. Вярно не винаги нацелваме, но пък се стараем във всички случаи. За сведение има скрит форум, само за модераторите, в който обсъждаме всяко едно нещо. И там коментираме всяка идея, всеки проблем, всеки проект. И до момента сме приели не едно или две предложения изказани от форумисти, които вече са част от сайта. Затова и ще помоля всички да не изпадат веднага в дива ярост, когато нещо не им харесва, а дипломатично и с такт да се опитат да ни убедят в неправилността на действията ни. Защото най-малкото дразни озъбването, което забелязваме, когато се оказваме инакомислещи. И ние сме хора и ние имаме нерви. Уважавайте ни, за да ви уважаваме!

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6710
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък
Re: Във връзка с ограничението на сигнатурите...
« Отговор #19 -: 05 Октомври 2008, 22:40:03 »


Абе , Владе , кви войни кви , томахавки ?? Всичко е ок ! Досега нямаше подписи , сега изведнъж се оказват разрешени , предполагам какво ще настане . Както и да е !Форумът е любим на всички ни, а и наистина трябва да има ред.Вие сте модераторите , които отговарят за това.




Vlado

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 5530
  • Рейтинг: 622
  • Красотата е в детайла!
Re: Във връзка с ограничението на сигнатурите...
« Отговор #20 -: 05 Октомври 2008, 22:45:15 »
Чудесно! Значи приключихме въпроса! Май пак е време за хоби! Или се бъркам... :)

XRISTO

  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2446
  • Рейтинг: 12
  • НО - III-IV епоха,DB и DR Ловеч
Re: Във връзка с ограничението на сигнатурите...
« Отговор #21 -: 05 Октомври 2008, 22:53:32 »
Peace ,brothers!   ;D ;D ;D

EMPEROR

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Във връзка с ограничението на сигнатурите...
« Отговор #22 -: 05 Октомври 2008, 23:12:11 »
Сигнатурите отново са забранени. От сега нататък, ако видя обява БЕЗ контакти, независимо от частно лице или фирма, ще трия обявата БЕЗ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ! Няма повече подканване и молене да спазвате правилата. Написани са и важат за ВСИЧКИ! БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЕ!

toniemi

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4781
  • Рейтинг: 632
  • Направи си сам и ще ти олекне! HO,Z Само БДЖ
Re: Във връзка с ограничението на сигнатурите...
« Отговор #23 -: 05 Октомври 2008, 23:15:44 »
Цитат на: EMPEROR link=topic=835.msg10719#msg10719 date=1223237531
Сигнатурите отново са забранени. От сега нататък, ако видя обява БЕЗ контакти, независимо от частно лице или фирма, ще трия обявата БЕЗ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ! Няма повече подканване и молене да спазвате правилата. Написани са и важат за ВСИЧКИ! БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЕ!
Нека ви е ДЕБЕЛАЦИ >:( >:( >:( :P

 ;D ;D ;D

mill

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Във връзка с ограничението на сигнатурите...
« Отговор #24 -: 05 Октомври 2008, 23:59:34 »
Според мен шефа казва и ако не се спазва ,той  почва да наказва.Затуй много не  мислете  и срещу Лъчо не квичете ;D ;D ,ами до модула си отидете ,локомотива си пуснете ,па ако искате сигнатурата си даже нарежете,парата изпуснете и тогава на компа  за моабет пак седнете .
Вместо за клуба да "спорим" ние вятъра гоним. :D  ;)

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12271
  • Рейтинг: 1314
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re: Във връзка с ограничението на сигнатурите...
« Отговор #25 -: 06 Октомври 2008, 08:06:24 »
В събота и неделя явно ви  е скучно , та преливате от пусто в празно...
 ;D ;D ;D

EMPEROR

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Във връзка с ограничението на сигнатурите...
« Отговор #26 -: 06 Октомври 2008, 08:30:20 »
Цитат на: muncho link=topic=835.msg10726#msg10726 date=1223240374
Според мене шефа казва
и ако ли се не спазва ,
почва бързичко да те наказва.
Затуй много много не мислете 
и срещу Лъчо не квичете ;D ;D ,
вземете и до модула си отидете ,
композицийка красива си пуснете ,
па ако искате сигнатурата си прежалете,
парата след тежък ден си изпуснете
и на компа пак за моабет седнете .
Вместо за клуба да "спорим",
ние вятъра си гоним. :D  ;)

Позволих си малко да го редактирам... развесели ме ти ;) Ще има бонус за теб  ;D

misho_tabakoff

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Във връзка с ограничението на сигнатурите...
« Отговор #27 -: 06 Октомври 2008, 11:51:15 »
Пичове, не се джанкайте.

Има логика в това, което искат Лъчо и останалата част модратори. И за да няма дразги и спорове, ви предлагам следното, което не е никак сложно и трудоемко:

- при пускането на всяка една обява да се спазват изискванията за такава. Без никакви изключения. А модераторите да не трият мигновено обява, която не съответства на тези изисквания, ами да пише на подателя на обявата да си я коригира. Аз преди време пуснах така обява, Лъчо ми направи забележка, аз си я коригирах и всичко приключи мирно и тихо. Всеки допуска грешки, затова не трябва да се подхожда брутално ... има вазелин за тази цел.

- Ако горното се спазва, няма да има нужда от подписи с ТТ-данни ... дано някой не ме разбере погрешно за ТТ-то.  ;D

- Когато някой цитира последен пост, да го направи по този начин:
Цитат на: toniemi link=topic=107.msg10698#msg10698 date=1223212965
Цитат на: staff123 link=topic=107.msg10697#msg10697 date=1223212514
...
Честито,развивай се и успех ;)

а не по този:
Цитат на: toniemi link=topic=107.msg10698#msg10698 date=1223212965
Цитат на: staff123 link=topic=107.msg10697#msg10697 date=1223212514
Айде и аз да направя сефтето в тая тема.
Ето я и моята първа покупка:
От Piko:
(Image removed from quote.)

Честито,развивай се и успех ;)

А когато се налага да се цитира пост, поне разкарвайте снимките от цитата - тях вече ги има!

- Избягвайте публикуването на големи снимки. Линковете, които давам към снимките на моя сървър, ги свивам до 50-60к. Правете и вие така. Даже ще използвам една програмка, която ми прави тъмбчета (картинки с малък размер и обем предполагам под 5к), на които като се кликне, да се отвори снимката от сървъра в номинален размер.

- офтопици винаги има, те дават колорит на темата ... просто да не се прекалява. Това е мое лично мнение и не ангажирам когото и да било с него.

- заключените обяви да се изтриват, не виждам никакъв смисъл ВЕЧЕ ПРОДАДЕНИ НЕЩА да стоят, че и да товарят форумния сървър с излишни картинки.


..................... и аз направих ега ти офтопика, дано да не ме модерират. ;D

mill

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Във връзка с ограничението на сигнатурите...
« Отговор #28 -: 06 Октомври 2008, 15:34:42 »
Мишо е много прав ,няколко пъти ми се  е налагало да му звъня по тел.,нямам номера в момента ,но сядам на някой комп.,в обявите му винаги има гсм,тел,майл ...Супер лесно и удобно. ;)

Maktub

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Във връзка с ограничението на сигнатурите...
« Отговор #29 -: 06 Октомври 2008, 16:02:30 »
Съгласен съм с всичко, само

Цитат на: misho_tabakoff link=topic=835.msg10746#msg10746 date=1223283075

- заключените обяви да се изтриват, не виждам никакъв смисъл ВЕЧЕ ПРОДАДЕНИ НЕЩА да стоят, че и да товарят форумния сървър с излишни картинки.


заключенте теми от покупко-продажбите да стоят поне известно време, за да може човек да има представа какво е се е продавало, как е вървяло и т.н., стига да не натованрват форума  ;)