Автор Тема: Във връзка с ограничението на сигнатурите...  (Прочетена 10988 пъти)

EMPEROR

  • Гост
  • Trade Count: (0)
До сега имаше ограничение от 1 символ, за което се извиняваме. Това са дефолтни настройки на форума. От този момент максималният брой символи в сигнатурата е 64, което е предостатъчно за контакти или някакъв друг тип полезна информация. Държа да отбележа, че снимки или текст с уголемени букви са силно НЕЖЕЛАТЕЛЕНИ (ЗАБРАНЕНИ, за който не го разбира по друг начин)!
Благодаря за вниманието.

Контакти - разрешени със следната форма - макс един ред във формата "мейл - ххх@ххх.ххх, гсм - хххх хх хх хх, други"
Реклама - забранена!
Мото - забранено!
Картинки - забранени!

Позволени са само и единствено контакти за улеснение работата в далавери.

Този тип сигнатури НЕ СА задължителни, но неспазването на правилата, ще води до затриване на цялата сигнатура от нас.

Дано така формулирано е по-ясно за всички... защото доста хора ми изреваха, защо трябвало във всяка тема да си пишат контактите... ако не ви се пишат всеки път, си ги сложете в сигнатурата. Толкоз от мен.
« Последна редакция: 04 Октомври 2008, 21:43:19 от EMPEROR »

Voodoo

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Във връзка с ограничението на сигнатурите...
« Отговор #1 -: 04 Октомври 2008, 19:17:18 »
Евала! Краино време беше... :)

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6710
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък
Re: Във връзка с ограничението на сигнатурите...
« Отговор #2 -: 04 Октомври 2008, 19:55:31 »


абе нали се разбрахме да няма такива работи???!!

EMPEROR

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Във връзка с ограничението на сигнатурите...
« Отговор #3 -: 04 Октомври 2008, 20:44:37 »
Концерт пожелание... никой не е казал, че е задължително...

Жоро

  • Trade Count: (67)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1651
  • Рейтинг: 143
  • HO DR IV епоха София
    • Хоби свят
Re: Във връзка с ограничението на сигнатурите...
« Отговор #4 -: 04 Октомври 2008, 20:55:43 »
http://www.railwaypassion.com/forums/index.php/topic,484.0.html

Това е за тези дето са забравили или се правят на забравили какво са казали и какво са приели. Ако пак ще трябва да я дъвчем тая тема, да почваме.

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6710
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък
Re: Във връзка с ограничението на сигнатурите...
« Отговор #5 -: 04 Октомври 2008, 21:43:09 »


abe човек , уморителни са тия неща  и досани!! Вече взехме решение да ги няма , сега пък кво ти щукна!-ни в клин ни в краЧОЛ

EMPEROR

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Във връзка с ограничението на сигнатурите...
« Отговор #6 -: 04 Октомври 2008, 21:44:17 »
Точно ти ми рева защо трябвало всеки път да си пишеш контактите в далавери. И се разбрахме за снимки. Никъде никога не сме се разбирали за контакти!

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6710
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък
Re: Във връзка с ограничението на сигнатурите...
« Отговор #7 -: 04 Октомври 2008, 21:46:55 »
Dobre ,ти изскваше на всяка обява да се слага мейла - и аз го изпълнявам , но подписите НАТОВАРВАТ сетивата , уморяват очите и т.н.
Пусни анкета да видим кво е положението!
« Последна редакция: 04 Октомври 2008, 21:54:29 от Adrian »

EMPEROR

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Във връзка с ограничението на сигнатурите...
« Отговор #8 -: 04 Октомври 2008, 21:48:16 »
Добре, ако забраня цветовете, очите ти ще спинкат ли спокойно?

На вас може да ви се изморяват очите да четете сигнатури, на мен ми се изморяват очите да ви гледам темите и да ви "подсещам" да си сложите контактите, щото в тоя форум очевидно никой не чете правилата или си мисли, че за него не важат!
« Последна редакция: 04 Октомври 2008, 21:49:47 от EMPEROR »

Жоро

  • Trade Count: (67)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1651
  • Рейтинг: 143
  • HO DR IV епоха София
    • Хоби свят
Re: Във връзка с ограничението на сигнатурите...
« Отговор #9 -: 04 Октомври 2008, 22:30:47 »
Цитат на: EMPEROR link=topic=835.msg10684#msg10684 date=1223146096
На вас може да ви се изморяват очите да четете сигнатури, на мен ми се изморяват очите да ви гледам темите
Цитат на: EMPEROR link=topic=835.msg10675#msg10675 date=1223142277
Концерт пожелание... никой не е казал, че е задължително...

EMPEROR

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Във връзка с ограничението на сигнатурите...
« Отговор #10 -: 04 Октомври 2008, 22:40:31 »
Тука много бъркаш, защото съм модератор и като такъв ми е работа да ви гледам темите, за мен не е концерт пожелание. А ти ако имаш лично отношение към мен ми го кажи в прав текст.

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6710
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък
Re: Във връзка с ограничението на сигнатурите...
« Отговор #11 -: 05 Октомври 2008, 12:56:38 »

Стига де , няма мясТо за нерви тук .
Щом си решил да разрешаваш подписи - никой не може да те спре.
За мен се оказа много изненадващо взетото решение след като полемиката ( в темата отворена от мен с препоръка да отпаднат тия шарении и реплики ( и завършила с култовата реплика на  Vlado "Ами щом мнозинството е за махане, да махаме. Усмивчица"))завърши със съвсем друго решение, и всеки махна подписа си, защото така решиха всички изказали се -да няма подписи и картинки, за да не се изморяват сетивата , и за да може от мобилните си устройства по-лесно да буферираме , което буфериране не е онова 'буфер-в-буфер' чрез знаменитите куплунги на Роцо , а онова дето идва от облекчен сайт , без гифове и мифове, които ни карат да сънуваме други неща , а не влакове , затова е хубаво всеки да пие по едно уиски преди сън...баси !

Maktub

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Във връзка с ограничението на сигнатурите...
« Отговор #12 -: 05 Октомври 2008, 14:45:44 »
Едно предложение за компромисно решение може би: имейл и телефони за контакт изписани по желание на два реда вляво, там където обикновено изписваме кой в кой мащаб и коя епоха се е насочил при същите условия (без реклама, без мото, слогани и прочее)?

EMPEROR

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Във връзка с ограничението на сигнатурите...
« Отговор #13 -: 05 Октомври 2008, 16:29:04 »
Това, че един текст във формата посочен по-горе "мейл - ххх@ххх.ххх, гсм - хххх хх хх хх, други" ще ви затрудни трафика е наистина смешно изказване... този текст е около 30 БАЙТА ! ... дори и да го има във ВСИЧКИ мнения на една тема (което е изключено) това са 20 мнения по 30 байта ... 600 байта ... това е по-малко от една картинка на емотка! Очите ви ще се изморяват, ако е с различен цвят и или размер... затова съм съгласен, че сигнатурата трява да е стриктно със същата големина и цвят като основният текст. И пак казвам това не е задължително, а улеснение за който реши. Сигурно ще го направят не повече от 10 човека във форума. Не виждам къде е проблема?

XRISTO

  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2446
  • Рейтинг: 12
  • НО - III-IV епоха,DB и DR Ловеч
Re: Във връзка с ограничението на сигнатурите...
« Отговор #14 -: 05 Октомври 2008, 21:41:53 »
Дразни.(ако някой се интересува от моето мнение , разбира се)Против шарениите съм.  ::)